Connect with us

Güncel

Baldur’s Gate 3 hayranları, bir özelliği tartışıyorlar.

Baldur’s Gate 3’te bulunan bu özellik sizin fark ettiğinizden çok daha derin bir özellik olabilir.

Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3, saatlerce oynama süresi sunuyor ve bunun birçoğu, derinlemesine karakter özelleştirmeyi kullanarak kaybedilebilecek zamanlardan oluşuyor. Aslında bu işlemi iki kez yapmanız gerekiyor.

Kendiniz için bir karakteri sonlandırdıktan sonra, hikayenin büyük bir parçası olarak görev yapacak ve hatta romantik ilişkiye girebileceğiniz bir Koruyucu oluşturmanız gerekecek.

Baldur’s Gate 3’te ilerledikçe, bu gizemli yardımcı, geçmişi ve hedefleri hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz ve bu süreçte birçok sürpriz ve dönemeç bulunuyor.

Ancak, çok daha derin bir etkiye sahip olan ve ne hakkında konuştuğumu biliyorsanız, devam etmek güvenlidir. Aksi takdirde, ileride büyük sürprizlerin olduğu bir uyarı bulunduğunu unutmayın.

Koruyucunuzun başlangıçta iddia ettiği kişi olmadığını ve aslında İmparator olarak bilinen bir Zihin Canavarı olduğunu öğreneceksiniz. Bu, hikayede büyük bir itiş gücü olarak işlev görürken, büyük soru, bir Zihin Canavarına ne kadar güvenebileceğinizdir.

Bu ortaya çıkan sır, oyunun sonuna kadar olan süreç boyunca önemli seçimlere yol açar ve yol boyunca keşfedilecek çok sayıda öykü bulunur, bunların arasında Koruyucunuzun her zaman bir Zihin Canavarı olmadığı ve aslında ev olarak adlandırdığınız toprakların inşasında önemli bir figür olduğu gerçeği de bulunmaktadır.

Reddit’te birçok oyuncu şimdi Larian Studios’un döndüğü hikayenin çok katmanlı olduğu gerçeğine ulaştı ve Koruyucu’yu özelleştirmenin aslında büyük bir strateji hamlesi olduğunu fark etti.

Guardian’ın özelleştirilmesi hakkındaki bir tartışma, bu sürecin başlangıçtan itibaren İmparator’un sizi manipüle etmek için bir yol olabileceğini, sizi daha güvenilir kılacak bir görünümün ne tür olduğunu çalıştığını paylaştı.

Bunu düşündüğünüzde ve Larian Studios’un Baldur’s Gate 3’te ne kadar ayrıntılı bir iş çıkardığını düşündüğünüzde, muhtemelen bunun hepsinin planlandığını ve parçaları bir araya getirmenin neden bu kadar uzun sürdüğünü merak edeceksiniz.


Assassin’s Creed hayranları, Mirage’da hayal kırıklığı yaşadılar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel