Connect with us

Espor

BBL Esports finale çıkmayı başardı!

Genç yıldız @cNedf0r’un gösterdiği inanılmaz performans ile BBL Esports finale çıkmayı başardı!

BBL Esports finale çıkmayı başardı!

BBL Esports, IGNITION SERIES: Odyssey Qualifier 2’nin yarı finalinde Purple Cobras takımını 1-0 ile geçerek finale çıkmayı başardı.

IGNITION SERIES: Odyssey Qualifier 2, bugün 110 takımın katılımıyla birlikte oynanmaya başladı. Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayacak olan ekip, Allied Esports Odyssey’e direkt olarak katılım hakkı kazanacak.

Ülkemizi temsilen turnuvada BBL Esports ve Futbolist mücadele ediyor. Temsilcimiz Futbolist, bilinmeyen sebeplerden dolayı turnuvadan son anda çekildi. Bir diğer temsilcimiz BBL Esports ise turnuvaya mutlak şampiyonluk parolası ile katıldı. İlk turu bay geçen temsilcimiz sırasıyla; Absolute Legends Blue, Entropiq, nolpenki ve StartedFromCS– takımlarını geçerek yarı finalde 2 Türk oyuncuyu kadrosunda bulunduran Purple Cobras‘ın rakibi oldu. Ascent haritasında bo1 üzerinden oynanan yarı final karşılaşmasında, cNed‘in inanılmaz performansı ile birlikte temsilcimiz, rakibini 13-10 yenerek finale çıkmayı başardı.

BBL Esports

Temsilcimizin finaldeki rakibi, yarı finalde Boastees‘i 13-11 yenen bonk takımı oldu. Best of 3 üzerinden oynanacak olan final serisini kazanan taraf 6. takım olarak Allied Esports Odyssey’de mücadele etme şansı yakalayacak. Turnuvanın ödül havuzu ise 15.000 euro!

Final karşılaşmasını TheEternalJay Twitch kanalından izleyerek temsilcimiz BBL Esports’a destek verebilirsiniz!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor