Connect with us

Espor

BBL Esports oyuncusu QutionerX Chamber değişiklikleri hakkında konuştu

Sevilen oyuncu takımının sosyal medya hesabı üzerinden Chamber güncellemesini değerlendirdi.

BBL Esports oyuncusu QutionerX Chamber değişiklikleri hakkında konuştu
Fotoğraf: twitter.com/QutionerX

9 Aralık Cuma gününün öğle saatlerinde BBL Esports sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bir paylaşım ile takımın VALORANT kadrosu oyuncularından Doğukan “QutionerX” Dural’ın geçtiğimiz haftalarda değişime uğrayan VALORANT ajanı Chamber hakkındaki düşünceleri paylaşıldı.

Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz paylaşımda Dural, Chamber’a gelen son değişiklikler sonrasında ajanın artık resmen Sentinel olduğunu dile getirirken, “Önceden ajanın görevi rakibin oyununu bozma üzerine kullanılırken, şimdilerde ise daha çok Site koruma üzerine oynanacağını düşünüyorum.” dedi.

QutionerX : “İyi bir dengeleme olduğunu söyleyebilirim”

Yapılan değişikliklerin ajana zarar verip vermediği hakkındaki soruya ise oyuncunun “Artık eski kullanım amacı ile kullanılamayacağı için ağır bir zayıflatma olarak gözükse de iyi bir dengeleme olduğunu söyleyebilirim. Ek olarak, ultisine gelen zayıflatma ile birlikte rolündeki rakiplerine karşı daha zayıf bir ulti olduğunu düşünüyorum.” sözleri ile cevap verdiğini görülüyor.

Takımında IGL olarak görev alan Doğukan “QutionerX” Dural, Chamber’ın rekabetçi arenada eskisi gibi tercih edilip edilmeyeceği konusundaki düşüncelerini ise “Eskisi kadar tercih edilmeyeceğini düşünüyorum, rolündeki rakip ajanları kullanalım açısından artık daha işlevsel kalıyor.” ifadeleri ile paylaştı.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT 5.12 Yaması ile gelecek Chamber değişiklikleri açıklandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor