Connect with us

Espor

Beşiktaş “gaming” alanında bir ilke daha imza attı

Beşiktaş gaming alanında bir ilkle daha karşımızda.

Espor sektörüne dahil olan ilk spor kulübü olan Beşiktaş, gaming alanında bir ilke daha imza attı. Beşiktaş’ın resmi internet sitesi üzerinden açıklanan gelişmeye göre, Vodafone Park’ta “Lenovo Game On” ismiyle bir gaming alanı açıldı.

Fikret Orman da katıldı

Bu alan için Lenovo ile partnerlik imzalayan takım; Başkan Fikret Orman, Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Umut Kutlu, Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu ve Lenovo Pazarlama Direktörü Aysun Karabıyık Sarıkaya’nın katıldığı lansmanla gaming alanını kullanıma açtı.

Oyuncu gençleri gençleri ve oyun meraklısı yetişkinleri ağırlamaya hazırlanan gaming alan, Türkiye’nin ilk gerçek kapsamlı gaming alanı olarak tanıtıldı. Beşiktaş’ın resmi internet sitesinde yer alan habere göre alanın detayları burada sizlerle.

Lenovo Game On’un resmi sitedeki tanıtımı

Hem oyun tutkunu gençleri hem de oyuna meraklı yetişkinleri ağırlayacak “Lenovo Game On”da ayrıca Lenovo’nun yepyeni artırılmış gerçeklik uygulamaları da ilk kez Türk tüketicilerinin deneyimine sunulacak.

Tasarımı Ressam Kadir Akorak ve Mimar Sema Yazıcı tarafından gerçekleştirilen Lenovo Game On’da bilgisayar ya da mobil cihazlar üzerinden oyun oynamayı sevenlere, üstün donanımlı ürünlerle unutamayacakları bir oyun deneyimi sunulacak.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor