Connect with us

Güncel

Boğaziçi GameJam 2023 için geri sayım başladı

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen oyun geliştirme maratonu Boğaziçi GameJam için geri sayım başladı!

Boğaziçi GameJam 2023 için geri sayım başladı

Bu sene üçüncüsü düzenlenen oyun geliştirme maratonu Boğaziçi GameJam için geri sayım başladı! Kayıtların başladığı Boğaziçi GameJam 2023, 19-21 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’daki Hanspace Levent’te gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü – Compec tarafından bu sene 3. kez gerçekleştirilecek olan 48 saatlik oyun geliştirme maratonu Boğaziçi GameJam için kayıtlar açıldı.

Boğaziçi GameJam 2023 19 Mayıs’taki paneller ile başlayacak

19 Mayıs günü yapılacak olan panellerin ardından temanın açıklanmasıyla başlayacak olan maraton 48 saat sonra sona erecek ve çıkan oyunlar jüriler tarafından değerlendirilecek. 3 Haziran’da ise Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de paneller ve networking dolu bir final günüyle kazananlar açıklanacak ve ödüller dağıtılacak.

Takımınızla kendi oyununuzu geliştireceğiniz, alanında uzman mentörlerden destek alabileceğiniz ve sonunda oyununuzu birbirinden değerli jürilerin önüne çıkarıp ödül kazanabileceğiniz bu 48 saatlik maraton olan Boğaziçi GameJam 2023’e katılmak için gamejambogazici.com web sayfası üzerinden kayıt formunu doldurmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir: 

Özgür “woxic” Eker tekrardan evi Eternal Fire takımına döndü

Kendine Müzisyen: “BBL Ferit ve Kemal’den ibaret değil”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel