Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Özgür “woxic” Eker tekrardan evi Eternal Fire takımına döndü

woxic: “Yarım kalan çok şey vardı, onu tamamlamaya geri geldim”

Özgür “woxic” Eker tekrardan evi Eternal Fire takımına döndü

2022 yılının kasım ayında Eternal Fire kadrosundan yeni fırsatları değerlendirmek üzere yedeğe geçen ve daha sonra 2023 yılının ocak ayının ilk günlerinde Eternal Fire takımı ile sözleşmesinin sona erdiği bilgisini paylaşan Özgür “woxic” Eker, bir süredir sessizdi. Oyuncunun sessizliği 7 Mayıs Pazar günü akşamında yapılan duyuru ile bozdu.

Geçtiğimiz günlerde oyuncularından Ömer “imoRR” Karataş’ın aktif kadrodan ayrılıp bir süre kariyerine içerik üreticisi olarak devam edeceğini duyurduğumuz Eternal Fire, 7 Mayıs Pazar günü saat 22.00’ı işaret etmişti.

Saatler 22.00’ı gösterdiğinde yapılan paylaşımlar ile birlikte ise yılbaşından bu yana takımdan ayrı kalan Özgür “woxic” Eker’in takıma tekrardan dahil olduğu duyuruldu.

woxic: “Yarım kalan çok şey vardı, onu tamamlamaya geri geldim”

24 yaşındaki oyuncunun takıma geri dönmesi ile birlikte açıklamalar da gecikmedi. Kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Eker, uzun bir açıklama yazısı yazmak istediğini fakat evine geri döndüğü için buna gerek olmadığına karar verdiğini söyleyip, “Yarım kalan çok şey vardı, onu tamamlamaya geri geldim.” dedi.

Eternal Fire takımının CEO’su Furkan Güven ise duyuru paylaşımını alıntılayıp, oldukça uzun bir açıklamada bulundu. Güven, açıklamasına Özgür “woxic” Eker’e “Özgür Kardeş hoş geldin.” diyerek başladı.

Eker’in takımdan ayrıldığından bu yana hem kendilerinin hem taraftarın hem de Eker’in hep bir kısmında eksiklik oluştuğunu söylemelerine gerek olmadığını dile getiren Güven, “Bu takım kurduğumuz günden beri bizi en çok eksik bırakanlardan biri senin gidişin olmuştu. Kendi sağlığın içinde tekrar motive olabilmen içinde bu belki de gerekliydi. Kimileri sana olan sevgisinden üzüntüsünden yakıştırmalar yaptı, kimileri ise üzüntülerini öfkeyle dışarıya vurdu. Ama sana hoş geldin mesajıyla beraber insanları da artık bir konuda bilgilendirmek istiyorum.” dedi.

Eternal Fire CEO’su Güven: “Özgür bu takımın hiçbir zaman kötülüğünü düşünmedi”

Eker hakkında “Özgür bu takımın hiçbir zaman kötülüğünü düşünmedi. Hiç bir zaman bize karşı bir yanlışı olmadı. O dönem takım içindeki zorlukları en çok omuzlayanlardan bu takımın 2 baş mimari woxic ve xantares di. Kendimizce verdiğimiz yanlış kararlardan dolayı çok yıprandık. Pes etmedik. Sende pes etmedin , dinlendin. Takımın iyiliği için ayrılmış bile olsan telefon ile konuştuğumuz çok zaman oldu. Ama ne olursa olsun iyi niyetini hiç bırakmayıp hep bir şekilde yanımızda olduğun bizlerle olduğun için mutluyum.” ifadelerini kullanan Güven, woxic ve XANTARES’e teşekkür ederek devam etti.

Takımın CEO’su Güven açıklamasının devamında ” Olumsuz şeyleri unutalım. Artık önümüze bakalım. Olumlu olması için çabalayalım. Gönül isterdi ki (ileride olacağına dair şüphem olmasa da) birden fazla CS:GO Takımımız olsun. Ama bu çocukların arkasında durmak zorundayız.” diyerek, açıklamasını iyi dileklerini ve CS2’ye hazırlanmak için de vakitlerini olduğunu belirterek sonlandırdı.

MAJ3R: “hala doğru kombinasyonu bulamadık”

Woxic’in takıma geri dönmesinin ardından bir açıklama da takımın kaptanı Engin “MAJ3R” Küpeli’den geldi. Paylaştığı Tweet’te Eternal Fire’ın bir kasa olarak hayal edilmesini isteyen Küpeli, şöyle devam etti:

“Hala doğru kombinasyonu bulamadık, bu hazineyi teslim etmek için mümkün olan tüm kombinasyonları deniyoruz. Bugün @w0xic ile tekrar deneyeceğiz, sayıların hep aynı olduğunu biliyorum ama yapmalıyız, bu lanet kombinasyon doğru çıkacak elbette ve o gün hazineyi göreceksiniz, belki bu sefer doğru olan oldu. Allah bilir”


İlginizi Çekebilir:

Yeni CS:GO güncellemesi yayınlandı! Anubis Koleksiyonu oyuna eklendi

BLAST.TV Paris Major 2023 güncellemesi geldi! İşte 4 Mayıs 2023 CS:GO güncellemesi detayları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive