Connect with us

VALORANT

Breeze’deki bug yüzünden devre dışı bırakılan Yoru tekrar aktifleştirildi

Bug yüzünden devre dışı bırakılan Yoru tekrardan aktif.

Breeze

Breeze haritasındaki bir bug’ın Yoru ajanı ile yapılabiliyor oluşu yüzünden geçtiğimiz günlerde ajan devre dışı bırakılmıştı. Riot Games bu hatayı düzelttikten hemen sonra ajanı tekrar aktifleştirdi.

Breeze haritası geçtiğimiz günlerde VALORANT oyununun dereceli haritalarının arasına eklenmişti. Riot Games harita derecelide oynanmadan önce 2 hafta kadar oyunculara haritayı deneme şansı verdi.

Haritada A bölgesindeki iki piramidin de içerisine bug sayesinde ışınlanabilen Yoru, bu hatanın fark edilmesinden sonra oyunda devre dışı bırakılmıştı. A bölgesindeki piramitlerin içerisine E yeteneği ile ışınlanabilen Yoru bu bölgeye spike’ı kurabiliyor, kurşun geçiren ve dışarıyı gösteren duvarlarından ateş ederek yakındaki düşmanlarını onlar Yoru’yu görmeden öldürebiliyordu.

Yoru’nun yeni ortaya çıkan bug’ları Breeze haritası ile sınırlı kalmadığı için Riot Games ajanı tüm modlarda devre dışı bırakmıştı. Bind haritasında round başlamadan hamam bölgesinden atılan bir yoru E’si duvarın içerisinden geçerek düşman bölgeye ilerleyebiliyordu. Haliyle bu bug da Yoru’ya bir avantaj kazandırıyordu.

Riot Games hızlı bir güncelleme yayınlayarak haritalardaki Yoru bug’larını düzeltti ve ajan tekrardan oyunda aktif hale getirildi.


XFlow Esports XOD1AC ile anlaştı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT