Connect with us

Oyun

Call of Duty Mobile 650 milyon indirme sayısını aştı!

Call of Duty Mobile büyümeye devam ediyor!

Call of Duty Mobile 650 milyon indirme sayısını aştı!

TiMi Studios ve Tencent Games tarafından geliştirilen ve 2019 yılında Activision tarafından yayınlanan mobil oyun Call of Duty Mobile oyuncu sayısını giderek artırmaya devam ediyor.

vgchartz.com’dan William D’Angelo’nun haberine göre Activision Blizzard, oynaması ücretsiz olan mobil oyun Call of Duty Mobile’ın 650 milyon indirmeyi aştığını duyurdu. İndirme sayılarının haricinde şirket, yıllık tüketici harcamalarından elde edilen gelirin ise “1 milyar doların çok üzerinde” olduğu bilgisi paylaşıldı.

Call of Duty Mobile’da 1 milyar doların üzerinde tüketici harcaması yapıldı

Call of Duty Warzone tarafında oldukça iyi bir başarı elde eden şirket, bunun bir benzerini mobil platformlarda elde etmiş gibi görünüyor. Aynı haberde belirtilene göre şirketin yıllık raporunda bu konu hakkında “Mobil cihazlarda konsol ve PC franchise’larımızın potansiyelini de göstermeye devam ettik” ve “Call of Duty Mobile, Çin’deki lansmanından sonra rekor bir yıl geçirdi ve yılda 1 milyar doların üzerinde tüketici harcaması yapıldı.” cümleleri yer aldı.

Sizce COD Mobile hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüzbinlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

Electronic Arts yeni mobil oyununu duyurdu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun