Connect with us

Espor

Codashop Global Series, Kasım ayında da Mobile Legends ile geliyor!

Codashop Global Series kapsamında bu ay Mobile Legends: Bang Bang Turnuvası düzenleniyor.

Codashop Global Series, Kasım ayında da Mobile Legends ile geliyor!

Codashop ve The Academys iş birliği içerisinde düzenlenen Codashop Global Series adlı turnuva serisi, geçtiğimiz aylarda esporseverler ile buluşmuştu.

Ağustos ayı ile birlikte düzenli olarak başlayan CGS serüveni, PUBG Mobile ile perdeyi açmıştı. Geçmiş dönemde de düzenlediği PUBG Mobile turnuvaları ile mobil oyuncuların gönlünde taht kuran Codashop, Ekim ayı ile birlikte okların yönünü Mobile Legends: Bang Bang tarafına çevirdi.

Ekim ayında düzenlenen ve finali 31 Ekim tarihinde canlı yayında izleyici karşısına çıkan Codashop Global Series Mobile Legends: Bang Bang Turnuvası, büyük bir heyecana sahne oldu ve turnuvanın finalinde Deus ekibi ile karşı karşıya gelen INCENDIO ekibi şampiyonluğa ulaştı.

7. yılını kutlayan Codashop, bu turnuvaya özel olarak 7 adet tişört ve 7 adet hoodie hediyelerini de oyuncular ile buluşturacak. Kasım ayında da $500 ödül havuzu ile yine Mobile Legends: Bang Bang oyuncuları ile buluşacak olan CGS’te kayıtlar başladı.

Belirtilene göre kayıtlar 25 Kasım günü sonlanıyor. Kayıtlar sona ermeden önce takımını kurup Codashop Global Series turnuvasına katılmak ve şampiyonluğa ulaşan olmak istiyorsanız, kayıtlar, hediyeler ve tüm detaylar odashopglobalseries.com adresinde yer alıyor!


İlginizi Çekebilir:

HLTV CS:GO dünya sıralaması güncellendi! Eternal Fire’ın yeni konumu belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor