Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS2 oyuncuları, duvarların arkasından öldürüldüklerini görüyorlar

CS2 oyuncuları göremedikleri rakipler tarafından öldürülüyor ve kızgınlar ancak onlara kızamazsınız.

CS2

CS2 betasına neredeyse herkesin erişim sağlamasıyla hype tam gaz devam ediyor. Ancak, oyuncuları sinir eden önemli bir oyun öğesi var.

Bir oyuncu, “the CS2 beta experience” adlı 10 Eylül Reddit gönderisi altında bir video paylaştı, bu videoda güvenli bir konumlarına döndükten sonra duvarın arkasından defalarca nasıl öldürüldüklerini gösterdiler. Birçok diğer oyuncu da yorumlarda katılarak aynı şeyin başlarına geldiğini iddia etti ve bundan bıkmış olduklarını belirttiler.

The CS2 beta experience
byu/FNScence inGlobalOffensive

“Benim başlıca sorunum hayalet peeker ile ilgili… Ekranımda ölüm animasyonuna kadar hiç görünmeyen bir oyuncu tarafından öldürülmek. Kendimi berbat hissettiriyor ve kişi ölümden yarım saniye sonra bile görünmeden peek yapmıyor,” en üstteki yorumlardan birisi bu şekildeydi.

CS2 beta, özellikle en son büyük davet dalgalarından bu yana birçok düzeltme almış olsa da, bu sorun hala çözülmemiş gibi görünüyor. Tek diğer seçenek oyunun bir parçası olarak düşünüldüyse, o zaman bu şekilde kalırsa oyuncuların oldukça sinirli olacaklarını öngörebiliriz.

Duvarlardan ateş etmek veya “taramak,” CS oyuncularının adlandırdığı gibi, serinin normal bir şeyidir. Genellikle bunu Nuke’teki Hut veya Inferno’nun Banana’sındaki Wood gibi ince katmanlar aracılığıyla yaparsınız. Videoda gösterilen gibi bir oyuncunun kalın duvarlardan başına tek atılması gibi durumlar, CS’de standart bir şey hiç olmadı.

Bu gönderiyi herhangi bir şekilde abartma olarak görmüyoruz. Ben de 31 Ağustos’ta beta erişimi alan oyunculardan biriyim ve o günden beri oynuyorum. Ne yazık ki, birkaç kez aynı şeyi yaşadım. Bakalım değişiklik yakın zamanda gelecek mi?


G2 Esports, Fnatic’i darmadağın ederek LEC finallerini kazanıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive