Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS:GO Dünya sıralamasında değişiklikler!

HLTV CS:GO dünya sıralamasında zirve değişti!

CS:GO dünya

CS:GO’da espor heyecanı IEM Cologne 2022 gibi önemli turnuvalar ile sürerken takımlar hem turnuvalardaki en büyük ödülü kapmak hem de CS:GO espor takımları arasında en iyi olduklarını göstermek için mücadele ediyor. HLTV üzerindeki CS:GO dünya sıralaması ise bu takımların hangisinin şu anda zirvede olduğu, hangi takımların yükselip hangi takımların listede aşağı yönde ilerlediğini bizlere gösteriyor.

NAVI Zirvede

HLTV tarafından haftalık olarak yayımlanan bu listede 13 haftalık uzun bir süredir son Major şampiyonu FaZe birinci sırada bulunuyordu. Ancak 11 Temmuz tarihli listede FaZe sırasını kaybetti. Bir süredir listenin 2. sırasında yükselişini sürdüren Ukraynalı ekip NAVI bu hafta FaZe’i yakalamayı ve listenin 1. sırasını kapmayı başardı. Listede yükselişte olan bir diğer ekip ise koç pozisyonunda gob b’nin bulunduğu BIG ekibi oldu. NIP’nin 2 sıra gerilemesi ile BIG listede 7. sıraya yerleşti.

Temsilcilerimiz birer basamak aşağı iniyor!

Sıralamanın ilk 10 basamağında başka değişiklik olmazken bizleri CS:GO arenalarında başarı ile temsil eden temsilcilerimiz ise listede birer sıra geriledi. Geçtiğimiz hafta 22. sırada yer alan Eternal Fire bu hafta 23. sırada kendine yer bulurken Sangal ise 65. sıradan 66. sıraya bir adım geriledi.

HLTV tarafından yapılan CS:GO Dünya sıralaması paylaşımının yorumlar kısmında bazı espor takipçileri bu değişiklikleri “adil değil” ve “üzücü” şeklinde değerlendirirken bazı takipçiler ise durumdan oldukça hoşnut olduğunu ifade etti. Sizler bu sıralama değişiklikleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorum ve görüşlerinizi bizler ile paylaşmayı unutmayın. Liste güncellendikçe bunu sizlere aktarıyor olacağız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive