Connect with us

Espor

Zellsis Sentinels VALORANT takımına katıldı!

Sentinels Zellsis’i VALORANT kadrosuna kattı!

sentinels

Son günlerde özellikle VALORANT tarafında yıldız oyuncu transferleri durdurulamıyor. CS:GO döneminden tanıdığımız, şu anda aktif espor oyunculuğu yapmayan efsane isimler ardı ardına VALORANT arenasına katılıyor. Bu yıldızları toplama işinde en büyük başarılardan birini ise Sentinels gösteriyor.

Amerikalı espor ekibi Sentinels geçtiğimiz günlerde hem esporun hem de yayın platformlarının en popüler isimlerinden biri olan shroud’u kadrosuna katmıştı. Takımın hayranları ve espor dünyası henüz bu haberin şaşkınlığını yaşarken Sentinels bir önemli bir transfere daha imza attı. 2016-2020 yılları arasında profesyonel CS:GO oyunculuğu yapmış Jordan “Zellsis” Montemurro 2020 yılında VALORANT kariyerine başlamak için CS:GO’yu bıramıştı. Orgles5 ve Vision1 takımlarında VALORANT oyunculuğu yapan Zellsis’in sıradaki durağı ise kadrosunda ShahZaM ve shroud gibi isimlerin bulunduğu Amerikalı Sentinels olacak.

LCQ birinci round karşılaşmasında The Guard ile karşılaşacak Sentinels eğer LCQ karşılaşmalarından galip ayrılırsa Zellsis ve shroud gibi yeni transferleri ile Champions yoluna çıkacak. Takımın hayranları paylaşımın altına yaptığı yorumlarda şaşkınlıklarını paylaşırken Zellsis ise takıma katılışı hakkındaki duyguları Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

“Bugün Senntinels’e katıldım ve herkese sıcak karşılamaları ve ilk SEN yayınına katıldıkları için teşekkür ederim. Bunun anlamı çok büyük. SEN dostlarıma oyun için teşekkür ederim, oldukça eğlenceliydi.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor