Connect with us

Güncel

VALORANT Pearl haritası dereceli sıraya ekleniyor!

Sular diyarı VALORANT Pearl haritası dereceli havuzuna dahil oluyor!

VALORANT Pearl

Sürekli aldığı güncellemeler ile yenilenen VALORANT Pearl haritasına geçtiğimiz haftalarda resmen kavuşmuştu. Sular diyarı Pearl haritası VALORANT harita havuzuna 5.0 yaması ile girmiş ancak henüz dereceli sıralardaki haritalar arasına alınmamıştı. Bugün itibarıyla haritanın çıkışı üzerinden geçen 2 haftalık bekleme süreci artık sona eriyor. Riot Games tarafından yapılan resmi açıklama ile VALORANT’ın Pearl haritası bugün dereceli maçlarda yer almaya başlayacak. Pearl haritasının VALORANT’a eklenmesi ile hem dereceli hem de derecesiz sıralardan kaldırılan Split haritasının derecelideki yerini ise böylece Pearl almış olacak.

Denizler çağırıyor, Pearl yarın dereceli sıraya dahil oluyor. Dalmaya hazır mısınız?

Bir su altı haritası olan Pearl, VALORANT’ın Omega Dünyası adı verilen alternatif gerçekliğinde geçen ilk harita olacak. İklim krizinin eşiğindeki bir dünyada yer alan Pearl şehri Kingdom Industries şirketi ve Omega kahramanları tarafından Radyanit alaşımlı bir polikarbonatla kaplanarak denizin altında oluşturuluyor. Diğer haritalarda yer alan ışınlanma, halatlar, kapılar gibi mekaniklerin yer almadığı Pearl haritası 2 bomba kurma alanına ve sular ile çevrili 3 koridora sahip.

Yeni bir haritanın dereceli sıralara eklenmesi konusunda mutlu olan oyuncular varken bundan memnun olmayan, haritayı sürekli olarak “dodgelayacağını” belirten oyuncular da oldu. Sizler VALORANT Pearl haritasının dereceli sıraya eklenmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel