Connect with us

Dota 2

Dota Underlords’ta Her Şeyi Değiştirecek Güncelleme!

Beta süreci nihayet sona eriyor!

Dota Underlords uzun süredir bulunduğu beta aşamasından alacağı son ve devasa güncelleme ile çıkmaya hazırlanıyor. ”Big Update” adı verilen bu güncelleme ile oyuna yeni eklenecek ittifaklar, şampiyonlar ve mekaniklere gelin bir göz atalım.

Yeni İttifaklar

Son güncelleme ile oyuna eklenecek 4 ittifak sınıfı bulunuyor. Bunlar Şifacı, Böcek, Şampiyon ve Zalim. Oyuna yeni eklenecek ittifakların her biri görülmemiş özellikler ile gelecek. Bunlardan en dikkat çekeni ise bünyesinde 1 kahraman bulunduran Şampiyon ittifakı. Bu ittifakta yer alan Lejyon Komutanı adlı şampiyon her ittifakın bonusundan yararlanabilecek.

Yeni Kahramanlar

Yeni ittifakların bazıları yeni şampiyonları da beraberinde getirirken oyuna eklenmesi planlanan bazı şampiyonlar mevcut ittifaklara dahil olacaklar. Örümcek Ana, Nyx Suikastçısı, Kader Örücü, Gölge Rahibi, Magnoseros, Can Çalan, Lejyon Komutanı, Hain Şövalye, Diken Sırt, İlahi Ruh, Yüzsüz Hiçlik ve Gölge Şeytan oyuna eklenmesi planlanan yeni kahramanlar.

Yeni Mekanik

Oyunun büyük güncellemesi ile bir de yeni mekanik bizleri bekliyor. Kodes adı verilen sistem ile her 24 saatte bir, bir grup kahraman kodese atılacak ve oyunun kahraman havuzunda bulunmayacaklar. Bu sayede oyuna yeni eklenen kahramanlar ile artan sayı dengelenecek ve kahraman seviyesi arttırmak zorlaşmamış olacak.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2