Connect with us

Espor

Doublelift emekli olduğunu açıkladı!

League of Legends’ın sevilen nişancısı Doublelift profesyonel oyunculuğu bıraktığını açıkladı

TL-Doublelift

League of Legends’ın sevilen nişancısı Doublelift profesyonel oyunculuğu bıraktığını açıkladı. 8 kere LCS şampiyonluğu kazanan Yiliang “Peter” Peng Kuzey Amerika‘nın takımlarında forma giymişti.
27 yaşındaki profesyonel oyuncu, hayatında yeni bir sayfa açmak istediğini belirten, sevenleri için üzücü bir açıklama yayınladı. League of Legends’ın Kuzey Amerika bölgesinde en uzun kariyere sahip oyunculardan biri olan Doublelift, yıllar boyunca en iyi nişancı unvanını kimliğine yazdırmıştı.

LCS’den Doublelift’e teşekkür!
TSM, Team Liquid ve ⁠CLG takımlarında forma giyen efsanevi oyuncuya Kuzey Amerika ligi, League of Legends Championship Series‘ten teşekkür mesajı geldi.

2015 yılından beri bütün League of Legends Dünya Şampiyonalarına katılan DL, 7 kez LCS şampiyonluğu yaşadı. 2018 yılında LCS’in en değerli oyuncusu seçildi.

DL’in ayrılık açıklamasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şüphesiz Kuzey Amerika tarihinin en başarılı oyuncularından biri olan DL, ayrılık açıklamasında“Hayatımın yeni bir bölümüne başlayacağım bu konuda da desteğinizi istiyorum. 17 yaşından yetişkin biri olana kadar beni izlediğiniz için teşekkür ederim.”  diyerek tamamladı.

League of Legends 2020 All Star etkinliği VFŞL takımı açıklandı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor