Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

w0xic’li Cloud9, BLAST Fall Showdown çeyrek finallerinde!

w0xic’li Cloud9, BLAST Fall Showdown çeyrek finallerinde!

BLAST Fall Showdown’ın iddialı ekiplerinden Cloud9, ilk 16’da NiP‘yi eleyerek çeyrek finallere yükseldi.

BO3 formatında oynanan turnuvanın ilk 16 turunda Cloud9, İsveç ekibi NiP’yi seride 2-0 mağlup etti. Henüz birkaç ay önce bir araya gelen Özgür “w0xic” Eker ve ekibi, ilk haritayı Nuke olarak belirledi. Cloud9, seçtiği haritanın ilk yarısı boyunca rakibine karşı net bir üstünlük sağladı ve ilk yarıyı 10-5 önde kapattı. Maçın ikinci yarısında İsveç ekibi skora 12-12 denge getirmesine rağmen, maçı kazanamadı. Elde ettiği 4 round’luk galibiyet serisinin ardından w0xic ve beraberindeki ekibi, maç sonucunu 16-12 olarak belirledi. Maç boyunca 29 frag toplayan es3tag, ilk haritanın en dikkat çeken oyuncusu oldu.

Serinin 2. maçı ise İsveç ekibinin seçtiği Vertigo haritasında oynandı. NiP, haritanın ilk yarısını 9-6 skor avantajı ile önde kapatmasına rağmen, maçı 16-14 kaybetti. Maçın ikinci yarısına dezavantajlı olarak başlayan w0xic ve ekibinde, floppy‘nin toplamda 31 frag katkısı bulunuyor. İsveç’li rakibine karşı favori olarak gösterilmeyen Cloud9, henüz birkaç ay önce bir araya gelmesine rağmen bugün oynadıkları seride takımın geleceği adına olumlu sinyaller verdi.

Ricky “floppy” Kemery’nin seri istatistikleri

BLAST Fall Showdown çeyrek finallerinde Cloud9’ın rakibi, ilk 16’da Sprout’u elemeyi başaran Avrupa karması Complexity olacak. Cumartesi 21.30’da oynanacak olan çeyrek finaller karşılaşmaları BLASTPremier Twitch kanalında yayınlanacak. Turnuvadaki eşleşmelere ve geri kalan detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Playerbros ekibi olarak, Özgür “w0xic” Eker ve ekibine BLAST Fall Showdown çeyrek finallerinde başarılar dileriz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive