Connect with us

Güncel

DreamHack ve Doritos ortaklığını yeniledi!

DreamHack ve Doritos ortaklığını yeniledi

Doritos-DreamHack

Modern Times Group‘un (MTG) bir yan kuruluşu olan DreamHack, PepsiCo markası Doritos‘un 2020 yılında hem yaz (DHS) için hem de kış (DHW) için için sponsor olarak geri döndüğünü doğruladı. Finansal detaylar açıklanmadı. DreamHack, 1994 yılından beri İsveç’te düzenlenen bir LAN festivali. İlk olarak 40 arkadaşın kendi bilgisayarlarını getirip bir araya gelmesiyle başlayan bir etkinliktir. Yaz ve kış olmak üzere yılda iki kez düzenlenen DreamHack, yazın bir nevi mini bir etkinlik yaparken, kışın ise dünyanın en büyük oyun etkinliklerinden birine imza atmaya devam ediyor.

Duyuruya göre Doritos, fan fuarında müşterilerin yeni ürünleri örneklemesine olanak tanıyacak önemli ve büyük bir mevcudiyete sahip olacak. Buna ek olarak, yaz etkinliğinde Doritos ile ortaklaşa yeni bir yarışma veya turnuva açıklanacak.

DreamHack, binlerce turnuva alanı ve diğer oyun etkinliklerini binlerce kişiye düzenleyen dijital bir festivaldir. Festival organizatörü, Kendi bilgisayarınızı getirin (BYOC) sloganıyla ve LAN yarışma alanı sunmanın yanı sıra, satıcı kabinlerini ve kullanıcıların bilgisayar donanımından koleksiyoncu öğelerine kadar çeşitli ürünleri satın almasını kolaylaştırıyor.

2019’da Doritos, League of Legends Pro League‘e (LPL) sponsor oldu, ancak 2020’de anlaşmayı yenilemedi.

İlginizi Çekebilir:

DreamHack Summer ve Dallas ertelendi

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel