Connect with us

Espor

Emre Aksoy: “7 senelik emeğimiz, 7 ayda çöp edildi”

Aksoy: “Türkiye’nin en büyük espor community’sini yöneten, Fenerbahçe vardı. En son ne zaman gördünüz?”

Fenerbahçe Espor Genel Menajeri Emre Aksoy TBF 2022 değerlendirmesi

Emre Aksoy, son olarak gündemimize Fenerbahçe Espor bünyesindeki görevinin sona erdiğini duyurması ile birlikte 30 Kasım 2022’de gelmişti. 25 Ağustos 2023 Cuma günü ise Aksoy, Fenerbahçe Espor hakkında yaptığı başka bir açıklama ile birlikte geliyor.

Oldukça uzun bir süre takımın yöneticiliğini üstlenen Aksoy, görev olduğu süreçte zaman zaman eleştirilerin odağı olmuştu. 25 Ağustos 2023 Cuma günü Fenerbahçe Espor’un son durumu hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Emre Aksoy: “Fenerbahçe vardı. En son ne zaman gördünüz?”

Yazmamak için elinden geleni yaptığını, gerçekten çok dayandığını ve aşırı üzüldüğünü dile getiren Aksoy, “7 senelik emeğimiz, 7 ayda çöp edildi.” dedi.

Paylaştığı gönderilere devam eden Fenerbahçeli isim, “İyisiyle, kötüsüyle; şampiyonluklarıyla, başarısızlıklarıyla; her gün konuşulan, her gün bir aksiyon alan, Türkiye’nin en büyük espor community’sini yöneten, Fenerbahçe vardı. En son ne zaman gördünüz? Tartışmasız Türkiye’nin en iyi espor websitesi vardı, tüm oyuncularımızın tek tek emekleri oradaydı, Fenerbahçe Espor tarihinde kim ne maç yaptıysa datası orada tutuluyordu. Yeni fenerbahceespor.com sitesiyle bizim bir alakamız yok. Eleştirilerinizi bana yapmayın lütfen.” diye devam etti.

“Sana küfretmeyi bile özledik diyorsunuz”

Açıklamasında atmak istediği bir adımın veya kanıtlamaya çalıştığı bir şeyin olmadığından bahseden Emre Aksoy, “Zaten gelen mesajlar belli. “Sana küfretmeyi bile özledik” diyorsunuz. Bence de haklısınız. Olan biteni görmek beni çok üzüyor. Ben Fenerbahçeliyim ve hiçbir Fenerbahçeli gamer bunu hak etmedi. Üzgünüm.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Sizler bu açıklama hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

VALORANT iade politikası nedir? VALORANT iade etme işlemi nasıl yapılır?

VALORANT Mobile Jett oynanış videosu sızdı! VALORANT Mobile ne zaman çıkacak?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor