Connect with us

Espor

Paper Rex, EG’ye karşı tbag yaptığı için Riot tarafından uyarıldı

Paper Rex yalnızca eğlence için yaptıklarını söyledi.

Paper Rex

VALORANT Champions 2023’ün ilk finalisti Paper Rex, Riot Games’in, üst kademe final maçında Evil Geniuses’a tbag yapmaları nedeniyle kendilerine bir uyarı verdiğini iddia etti.

6 Ağustos 2023 tarihinden bugüne devam eden VALORANT Champions tur heyecanı hızını kesmeden devam ediyor. Üst grup finali karşılaşması Paper Rex ve Evil Geniuses arasında oldu ve ne yazık ki maç esnasında tatsız bir an yaşanmış. Paper Rex, rekabet duygusunun da verdiği heyecanla olsa gerek Evil Geniuses takımına tbag hareketinde bulunmuş ve Riot tarafından uyarı aldı.

Paper Rex, takımın yalnızca eğlence için yaptığını söyledi

Maç sonrası basın toplantısında takıma muhabirler tarafından EG’ye karşı tbag yapılması hakkında ne düşündükleri soruldu.

Paper Rex oyuncuları oyun sonrası verdiği röportajda Ilya “something” Petrov takımın yalnızca eğlence için yaptığını söyledi. Hiçbir duygu olmadığını ve tamamen eğlencesine yaptıkları bu duruma takım arkadaşları da aynı şekillerde cevap verdi. Ancak söylenene göre her iki takım da birbirleriyle şakalaştığı için, EG de Riot tarafından bir uyarı aldı mı bilinmiyor.

Paper Rex’in koçu Alecks, “Aslında takım antrenmanlarında bundan çok hoşlanmıyorum ve onları uyarıyorum. Ama sanırım EG bunu umursamıyor o yüzden neden olmasın?” dedi.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Nerf yiyen VALORANT ajanı Jett için lokma döktürdüler!

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor