Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

EnVyUs’a ELEAGUE Major’de Büyük Şok

eleague envyus

Ana elemelerde boy gösteren ve 3 maçta 1 galibiyet ile ELEAGUE Major‘e veda etmemek için son şanslarını kullanan EnVyUs‘a kötü haber Cédric RpK Guipouy’dan geldi. Ciddi bir hastalık yaşadığı öğrenilen RpK, elemelerin dördüncü gününde takımıyla birlikte olamayacak.

Adil “ScreaM” Benrlitom’un HLTV’ye verdiği röportajda verdiği bilgi ile RpK‘in ciddi bir hastalık yaşadığı doğrulanmıştı. Elemelerin dördüncü gününde takımıyla birlikte sahnede boy gösteremeyecek olan RpK, yerini takımın koçu olan 31 yaşındaki Damien “MaLeK” Marcel’e bıraktı. Kariyeri boyunca ciddi bir oyunculuk kariyeri olmayan tecrübeli koçun göstereceği performans takımın kaderini belirleyecek.

RpK’in Yerini Dolduran MaLeK, Major Elemelerinde Quantum Bellator Fire’ye Karşı Forma Giyecek

Şuanda elemelerde üç maçta bir galibiyet, iki mağlubiyet alan ve kader maçına çıkacak olan EnVyUs‘da gözler MaLeK‘in üzerinde olacak. Çünkü takım oynayacağı bu maçı kaybederse turnuvadan elenmiş olacak. Bu gece 00:30’ta oynanacak olan maçın sonucuna göre takım turnuvadan elenebilecek ve hastalığa kurban gidebilecekken, aynı zamanda MaLeK‘in gösterebileceği iyi performans takımın Major şansını devam ettirmesine sebebiyet verebilir.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive