Connect with us

Güncel

Eray BBL ekibine veda etti

Sevilen içerik üretici Eray BBL ekibine veda etti.

Eray BBL ekibine veda etti

Son zamanların popüler Twitch yayıncıları arasında yer alan Eray Can Özkenar veya daha çok bilinen adı ile Eray BBL ekibine veda ettiğini duyurması ile birlikte izleyicilerini şaşırttı.

Twitch üzerinde 1.1 milyon takipçi, YouTube üzerinde ise 317 binden daha fazla takipçisi bulunan içerik üretici aldıkları yeni kararı 16 Şubat Cuma gününün akşam saatlerinde kişisel X(Eski Twitter) hesabı üzerinden paylaştı.

Yaptığı paylaşıma “6 yıldır bünyesinde bulunduğum ailemden bir parça olan BBL’e bugün benim için veda vakti.” ifadeleri ile başlayan Özkenar, şöyle devam etti:

“Birlikte olduğum süre boyunca bana bir çok şey katan buralara gelmemde katkıları olan Ferit abi, Okan abi ve Kemalime çok teşekkür ederim. Umarım herkes için en hayırlısı olur.”

BBL ile yolları ayrılan tek içerik üretici Eray değil

16 Şubat Cuma günü akşamı BBL ekibine veda eden tek içerik üretici Eray olmadı. Aynı gün içerik üreticiler Çiğdem “cigdemt” Türk, Niyazi “bonesaures” Küçük ve Alpcan “Swaggybark” Alpar da BBL ile yollarının ayrıldığını kişisel sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

Sizler bu ayrılık hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel