Connect with us

Espor

Ertelenen VCT 2022 EMEA Challengers karşılaşmaları hakkında yeni açıklama

Ertelenen VCT 2022 EMEA Challengers karşılaşmaları hakkında yeni bir açıklama geldi.

Ertelenen VCT 2022 EMEA Challengers karşılaşmaları hakkında yeni açıklama

Dünyanın Ukrayna’ya odaklandığı 24 Şubat Perşembe günü VALORANT Champions Tour yönetimi “Topluluğumuzun refahı bizim için ayrılmazdır ve şu anda bir numaralı önceliğimiz, Ukrayna’da tırmanan krizden etkilenen oyuncuları, sunucuları, personeli ve taraftarları desteklemektir.” sözleri ile VCT 2022 Aşama 1 EMEA Challengers 3.Hafta karşılaşmalarını ertelediğini duyurmuştu.

Açıklamanın ardından paylaşılan bir diğer mesajda ise mümkün olan en kısa sürede yeni program hakkında bir güncelleme daha yapılacağı belirtilmişti. Beklenen açıklama 28 Şubat Pazartesi gününün akşam saatlerinde geldi ama espor severlerin beklentisini karşılamadı.

VALORANT Champions Tour resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada “VCT EMEA maçları için sonraki adımları belirlerken gösterdiğiniz sabır için hepinize teşekkür ederiz.” sözleri ile espor severlere teşekkür edilirken, karşılaşmalardaki son durum hakkında ise “Tüm takımlarla oyuncularının esenliği ve bireysel durumları hakkında görüşmeler halindeyiz ve ilerlemek için en iyi yol konusunda onların katkılarını güvence altına alıyoruz.” açıklaması yapıldı.

Ayrıca ertelenen VCT 2022 EMEA Challengers karşılaşmaları hakkında en kısa sürede güncelleme yapılacağı detayı bu açıklamada da yer aldı.


İlginizi Çekebilir:

VRL Türkiye: Birlik Ligi üçüncü hafta mücadelesi başlıyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor