Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Pro League: Space Soldiers AGO karşısında

Space Soldiers, ESL Pro League Season 7 kapsamında AGO ile karşılaşıyor.

Avrupa’nın en büyük lig organizasyonu ESL Pro League‘de ki ilk ve tek Türk temsilcisi; gururumuz Space Soldiers, turnuvadaki beşinci gün karşılaşmalarına bugün AGO karşısında çıkıyor.

Birçok rakibinden daha az maç oynamasına rağmen 14 takımın mücadele ettiği turnuvada 6. sırada bulunan temsilcimiz, turnuvayı ilk 7 içerisinde bitirmesi halinde adını ESL Pro League Season 7 Finalleri‘nde mücadele edecek olan takımlarının arasına yazdıracak. Bu önemli yolda temsilcimizin eksik maçlarda alacağı galibiyetler ekibimizin çok büyük avantaj elde etmesini sağlayacak. Bu yolda bugünkü rakibimiz ise Polonya CS: GO arenasının yükselen takımlarından AGO. Polonya ekibi, turnuva boyunca şimdiye kadar oynadığı 10 maçta aldığı 2 galibiyet ile EnVyUs’un önünde sondan ikinci sırada bulunuyor.

bo1 formatında 2 maç üzerinden oynanacak seride ilk harita Mirage, ikinci harita ise Nuke olarak belirlendi. Mirage haritasındaki maç 23.30‘da başlayacak. Nuke haritasındaki maç ise 00.35‘de başlayacak ve günün son maçı olacak.

Peki Space Soldiers – AGO maçını nereden takip edebilirim?

Temsilcimizin maçını saat 23.30’dan itibaren buradan Türkçe anlatımla takip edebilirsiniz:

www.twitch.tv’de esl_csgo_tr’den canlı video izleyin

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive