Connect with us

LoL

Evil Geniuses, LCS takımı için tecrübeli üst koridor Impact ile anlaştı!

Tecrübeli üst koridor @Impact önümüzdeki sezon Evil Geniuses forması giyecek!

Impact

Evil Geniuses büyük LCS transferlerin bir diğerine daha imza attı. Takım, tecrübeli üst koridor oyuncusu Impact ile anlaştı. Veteran oyuncu önümüzdeki sezon takımın as kadrosunda maçlara çıkmaya başlayacak!

25 yaşındaki tecrübeli oyuncu Svenskeren‘in yanında haritadın üst tarafını emanet alacak. Bu iki oyuncu da farklı zamanlarda Cloud9 bünyesinde oynamıştı fakat aynı kadroda ilk defa oynayacaklar.

“Plan toparlanmaya başladı. Impact’i de zalim planımıza dahil ettik. Bizle birlikte takıma katılışını kutlayın!”

Tecrübeli oyuncu geçtiğimi üç yılı Team Liquid bünyesinde geçirmişti. Bu süre içerisinde birbirinden yetenekli oyuncularla aynı kadroda oynama şansı buldu. Bunların bazıları: Doublelift, CoreJJ ve Pobelter‘dı. Bu süre zarfında Impact takımı ile dört kez LCS şampiyonu olmayı başardı ve MSI 2019‘da final oynamayı başardı!

Ayrıca Impact, League of Legends tarihindeki en istikrarlı üst koridor oyuncularından bir tanesi. Hem tank hem de taşıyıcı şampiyonları üst seviyede oynayabilen oyuncu takımlar için bulunmaz bir nimet diyebiliriz. Her metaya uyum sağlayabilen tecrübeli üst koridor EG‘yi kesinlikle birkaç adım üste taşıyacaktır.

Bu transferin ardından EG kadrosu da oturmuş durumda. Orta koridora tekrardan İtalyan oyuncu Jiizuke‘yi çeken ekip ormana da Svenskeren’i dahil etti. Takımın alt koridoru ise Deftly ve IgNar‘a emanet olacak.

Impact bu kadro ile başarılarını sürdürmeye çalışacak. Eğer sinerjileri tutarsa bu ekip 2021 LCS Bahar Mevsimi‘nde rakiplerini korkutmayı başarabilir!

VALORANT First Strike Türkiye Finalleri’nde ilk gün sona erdi!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL