Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FaZe sonunda bekleneni yaptı: karrigan artık yedek ve yeni takım arıyor

FaZe Clan karrigan’ı yedeğe çekti.

ıem-sydney-2018-faze-csgo, karrigan

CS: GO’nun en önemli takımlarından FaZe, uzun zamandır beklenilen bir hamleyi bugün yaptı. Ekip karrigan’ı yedeğe çekti ve transfer için uygundur dedi.

Takım ve Finn “karrigan” Andersen tarafından bugün yapılan açıklama ile oyuncunun yedeğe çekildiği öğrenildi. Takımın kurulduğu günden bu yana içerisinde olan ve IGL pozisyonunda en iyilerden biri olarak görülen deneyimli oyuncu, ayrılık sonrası kısa bir açıklama yaptı.

Oyuncunun neden ayrıldığı konusunda net bir açıklama yapılmazken, çoğu kişi bu ayrılığın oyuncunun uzun süredir kötü performans sergilemesine bağlıyor. Deneyimli oyuncu Twitter üzerinden yeni fırsatlar aradığını belirtirken, ileride uzun bir açıklama yapacağını da söyledi.

“Yedeğe çekildim. Başka zaman uzun bir açıklama yazacağım. Benimle ilgilenen bir organizasyon varsa FaZe ile iletişime geçebilir.”

Bir dönem katıldığı bütün turnuvaları domine etmeyi başaran, şampiyonluk yaşamadığı turnuvalarda da yarı finale kadar gelmeyi başaran ekip, uzun bir süredir eski performansından uzaktı. Bunun en büyük nedeni olarak deneyimli IGL’nin maç içerisinde takımının skorlarına olan katkısının az olması gösteriliyordu. Bu değişiklikle beraber FaZe takımının hangi oyuncu ile anlaşacağı merak konusu oldu.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive