Connect with us

Espor

Fenerbahçe Espor League of Legends takımına 2 yeni kan

Fenerbahçe Espor, Şampiyonluk Ligi’nin 7. haftasına yeni oyuncuları ile girecek.

Fenerbahçe Espor League of Legends takımına 2 yeni kan

2 Mart Çarşamba günü Papara SuperMassive Blaze’de yaşanan ayrılığın ardından Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi kadrolarında bir değişim de Fenerbahçe Espor tarafında yaşandı.

2 Mart Çarşamba gününün öğle saatlerinde yapılan ilk duyuruya göre Fenerbahçe Espor, Koreli üst koridor oyuncusu Jeon “Ray” Ji-won ile var olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti. Ayrılığın ardından Ray, yaptığı paylaşımda İngilizce olarak “Teşekkürler beyler, burada bir şeyler oluyor, onlara saygı duyacağım, ayrıca daha iyi olmak için elimden geleni yapacağım.” sözlerini dile getirdi.

Nuq ve Firerain Fenerbahçe Espor’un yeni üyeleri oldu

Takımda yaşanan ayrılığın duyurulmasının ardından Fenerbahçe Espor forması giyecek yeni iki isim duyuruldu. Ray’in bıraktığı üst koridoru artık Papara SuperMassive Blaze ile yollarını ayıran Erkmen “NuQ” Erdoğdu’ya emanet edilecekken, hali hazırda Onurcan “stillnumb” Başkurt’un yer aldığı orta koridorda mevsim sonuna kadar yer alacak isim Koreli Choo “FireRain” Hwa-woo oldu.

Takımın yeni üyelerinden biri olan Erkmen “NuQ” Erdoğdu, transferinin duyurulmasının ardından yaptığı açıklamada Fenerbahçe’ye katıldığı için çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söylerken, “Bir an önce vadide neler yapabileceğimizi göstermek için sabırsızlanıyorum. Destekleriniz için teşekkür ederim.” dedi.

Fenerbahçe Espor yönetimi ise yaptıkları duyuruya ek olarak NuQ’un eski takımına “Papara SuperMassive Blaze yönetimine transfer sürecindeki yardımları ve olumlu tutumları için teşekkür ederiz.” sözleri ile teşekkür etti.


İlginizi Çekebilir:

LCS 2022 Bahar Mevsimi 4. hafta mücadeleleri tamamlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor