Connect with us

Espor

Fnatic ve Crypto 15 milyon dolarlık ortaklığı duyurdu!

Espor organizasyonları ve kripto para borsalarının arasında gerçekleşen ortaklıklara bir yenisi daha eklendi!

Londra merkezli espor organizasyonu Fnatic, kripto para borsası Crypto.com ile 15 milyon dolar değerinde 5 yıllık bir anlaşma yaptığını resmen duyurdu. Kripto para birimi şirketinin Paris Saint-Germain, UFC, Formula 1 ve Lega Serie A gibi önde gelen spor markaları ile de ortaklığı bulunuyor.

Fnatic CEO’su Sam Mathews ortaklık hakkında şu sözlere yer verdi: “Bu ortaklık, espor ve kripto para biriminde küresel liderlerin çığır açan, uzun vadeli bir ortaklık için güçlerini birleştirdiğini görüyor. Fnatic, dünyadaki en bağlantılı, ilgili ve destekleyici hayran kitlelerinden birine sahip ve Crypto.com ile yapılan bu önemli anlaşma, onların günlük ihtiyaçlarını daha fazla karşılamamıza olanak tanır.

2021, espor şirketleri ve kripto para borsaları arasında bir ortaklıklar tufanı gördü. Haziran ayında, kripto para borsası platformu FTX, espor organizasyonu TSM ile 210 milyon dolarlık 10 yıllık bir isim hakları anlaşması yaptığını duyurmuştu.

Ayrıca Astralis, NaVi ve BIG, Ağustos ayında büyük kripto borsalarıyla ortaklıklar imzalamıştı. Son zamanlarda oldukça artan, espor organizasyonları ve kripto para borsalarının arasında gerçekleşen ortaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz? Hemen aşağıda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Minecraft videoları ile tanınan Bashurverse Covid-19 yüzünden hayatını kaybetti

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor