Connect with us

Fortnite

Fortnite hayranları Wailing Woods bölgesinde gizemli bir kale keşfetti!

Fortnite hayranları Wailing Woods bölgesinde gizemli bir kale keşfetti!

Fortnite: Battle Royale’deki gizemli küp etkinliğinin sonucunu takiben, oyuncular, popüler oyun için bir sonraki adımı dört gözle beklemeye başladı. Ayrıca bazı oyuncular o kadar hırslandı ki bir sonraki gelecek gizemli güncelleme için map içinde arayışa geçti.

Reddit kullanıcısı, Wailing Woods’daki sığınağın alt kısmındaki açıklığa bakarken, ekranda gizemli bir kale gördü. Görüntüde, kale kışlık bir ortamda gibi gözüküyor ve şimdiden Fortnite’ın bir parçası gibi görünmüyor.

If you look close you could see a castle in rifts from r/FortNiteBR

Yine de, kullanıcının aldığı bu görüntüde kalenin olup olmadığı belirsizdir. Çünkü, diğer Reddit kullanıcıları, bir kaleyi açıkça görebildiğiniz gibi görünmeyen görüntülerde yayınladılar. Nitekim, bu bir çeşit bug olabilir ya da Epic Games bu noktada gerçekten Fortnite oyuncularıyla bir oyun oynuyor olabilir.

Belirtilen görüntüde gerçekten bir çeşit gizli kale varsa, birkaç farklı şey anlamına gelebilir. Kale, Fortnite yedi sezonunda potansiyel yeni bir ilgi noktası olabilir. Kalenin kışlık arka planı, bölgeye gelecek sezonun tanıtılabileceğini gösteriyor. Buna ek olarak, kale sadece Wailing Woods’daki bu özel bir bölgeden görülebildiği için, bu alanın gelecekte bir yenilenmenin hedefi olabileceği anlamına gelebilir. Bu, şu anda spekülasyon gibi gözükse de Fortnite’de değişiklik yapmak söz konusu olduğunda, her şey mümkün gibi görünüyor.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite