Connect with us

Fortnite

Fortnite Jurassic World işbirliğinin kanıtları ortaya çıktı

Dinozorlar adayı birbirine katacak gibi görünüyor.

Fortnite Jurassic World

Yakın zamanda yepyeni bir sezon ve temayla karşımıza çıkan Fortnite Jurassic World ile bir işbirliği hazırlığında gibi görünüyor.

Fortnite‘ta yeni sezon ile birlikte ada tamamen ilkel çağlara dönüş yapmışken tek eksiğimiz gerçekten de dinozorlar gibi görünüyor. Daha önceki işbirlikleri ile her sezonun temasına uygun işleri başarılı bir biçimde ortaya koyan Epic Games‘in radarında ise bu kez Jurassic World var gibi görünüyor. Yaptıkları isabetli sızıntılar ile tanınan veri madencilerinin ortaya çıkartmış olduğu bilgiler oyuncuları yeni işbirliği konusunda heyecanlandırmış durumda.


FortTory ve iFireMonkey tarafından ortaya atılan iddialar dinozorların oyuna ekleneceği ve hatta evcilleştirilme ihtimalleri bile olduğu yönünde. Çatışma esnasında bir dinozordan yardım alabilir misiniz bilinmez ancak Jurassic World işbirliği gerçekten de kapıda gibi görünüyor.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite