Connect with us

Fortnite

Epic Games son Fortnite sinematiği için ünlü yönetmenlerle çalışmış

Yönetmenlerin çektiği farklı sinematikler de yolda.

Epic Games son Fortnite

Yepyeni ve heyecanlı bir sezonla karşımıza çıkmış olan Epic Games son Fortnite sinematiği için Russo kardeşlerin tecrübelerinden faydalanmış.

Sıfır Krizi’nin çözülüp Fortnite‘ta yepyeni bir dönemin başlaması ile birlikte oyun alanı ve oynanış da pek çok değişikliğe uğradı. Adanın ilkel zamanlarına dönmesi ile birlikte oyuncular artık kendi başlarının çaresine bakmayı daha çok öğrenmeli ve etrafta buldukları nesnelerden de daha etkin bir biçimde yararlanmalılar. Adada gerçekleşen bu değişiklikleri ve Sıfır Krizi’nin nasıl çözüme kavuştuğunu anlatan ve büyük beğeni toplamış olan son Fortnite sinematiği geçtiğimiz günlerde oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Övgü ile karşılanan sinematiğin yapımında ise Russo kardeşlerin parmağı olduğu ortaya çıktı.

Pek çok Marvel filminde yönetmen koltuğunda oturmuş olan ikili aynı zamanda Community gibi beğeni toplayan diziler ile de tanınıyorlar. Yeni sezon sinematiğinin yanı sıra henüz yayınlanmamış karakter tanıtım filmlerine ve farklı sinematiklere de imza attıkları açıklanan Russo kardeşlerin çalışmaları bakalım Fortnite’a eklenecek ne gibi yeni içeriklerin habercisi olacak?


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite