Connect with us

Fortnite

Fortnite oyuncuları uçaklara tekrar kavuşacaklar

Kış Festivali yeni sürprizler ile geliyor.

Fortnite oyuncuları uçaklara

Yapılan sızıntılara göre yaklaşan Kış Festivali etkinliği ile birlikte Fortnite oyuncuları uçaklara yeniden kavuşacaklar.

Kış mevsiminin tüm coşkusunu Fortnite’a taşıyacak olan Kış Festivali etkinliğinin ayak sesleri daha şimdiden duyulmaya başladı. Oyuna birçok yenilik eklemesi beklenen etkinliğin bizlere sunacakları da bazı veri madencileri tarafından ortaya çıkartılmaya başlanmış durumda. Bu sızıntılara göre Kış Festivali ile birlikte oyuncuları bölüm 1 sezon 7’den beri oyunda bir daha görünmemiş olan uçaklar karşılayacak.


X-4 Stormwing türündeki uçaklar oyun dosyaları arasından elde edilen verilere göre etkinlikte karşımıza Santa Bigplane olarak çıkacaklar gibi görünüyor. Bir veri madencisi tarafından sızdırılan video da uçak kullanan bir Noel Baba’yı gözler önüne seriyor. Etkinliğin resmi duyurusu sonrasında uçakların oyuna ne şekilde geri döneceği konusunda da daha fazla bilgi sahibi olabileceğiz.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite