Connect with us

Fortnite

Fortnite sunucularına uzun süre erişim yapılamadı

Fortnite sunucularına uzun süre erişim olmadı. Yapımcılar özür diledi.

Dün Fortnite sunucularına PC, PS4 ve Xbox One platformlarından ulaşılamadı. Uzun bir süre devam eden olayda çoğu kullanıcı sorunun kendisinde olduğunu zannetmesine rağmen aslında öyle değildi. Acil bakım denilerek sunucular kapatıldı ve bir açıklama yapıldı.

Fortnite sunucularına erişim olmadı

Uzun bir süre sunucuların kapalı kalması oyuncular tarafından iyi karşılanmazken, oyunun yapımcısı sunucuların geri geleceği saati bilmediklerini açıklamıştı.

Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz

“Acil bakım nedeniyle sunucuları çevrimdışı konuma getiriyoruz. Bu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Sunucuların ne zaman geri geleceği hakkında bir bilgimiz yok. Durumu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Oyun için aslında zor bir gündü. Sunucuların tamamen geri yüklenmesinden önce bazı kullanıcıların giriş yapamama sorunu da vardı. Onun dışında hesap sorunları nedeniyle maç eşleştirme sistemi bozuldu. Oyuna yeni güncelleme daha yeni geldi. Aslında yeni güncellemenin hemen ardından yaşanan bu büyük sorun oldukça talihsiz bir zamanda meydana geliyor.

Fortnite güncelleme notlarına hemen göz atın! 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

2 Yorum

2 Comments

  1. Pingback: Fortnite Sunucularına Giriş Yapılamıyor - TurkeyInput

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite