Connect with us

Espor

Futbolist kadın VALORANT takımında iki kişi ile yollar ayrıldı

Futbolist ekibinin kadın VALORANT takımında yeni bir ayrılık yaşandı.

Futbolist kadın VALORANT takımında iki kişi ile yollar ayrıldı

12 Eylül Pazar günü  VCT Game Changers etkinliğinde mücadele edecek kadın VALORANT takımını duyuran Futbolist’te yeni bir ayrılık yaşandı. 25 Kasım Perşembe günü yapılan duyuru ile birlikte Futbolist kadın VALORANT takımından iki oyuncu ile yollar ayrıldı.

Takımın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamaya göre Annika “mediKa” Lambertz ve Kozhemyakına “h6tedthemost” Lada takımdan ayrılan isimler oldu.

Ayrılıklarının duyurulmasının ardından sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada mediKa, Futbolist’in kendisini sürekli desteklediğini belirtirken, şöyle devam etti:

“Sorunlarımızı çözdüler, gelişmemize yardımcı oldular, başarılı olmak için ihtiyacımız olan her şeyi bize verdiler. Bize isteyebileceğimiz en iyi pozlamayı veriyorlardı. Bize bir gelecek verdiler. Naziklerdi. Anlayışlı ve sabırlıydılar. Kısa bir süreliğine de olsa onların altında oynayabildiğim için çok mutluyum.”

Futbolist kadın VALORANT takımının başka bir oyuncusu Siana Yoldez “Sia” Matri ise Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda takım arkadaşlarına “Her şeyin bir sonu var, en yakın arkadaşlarımdan birine ve çılgın oyunculara elveda.” sözleri ile veda etti.


İlginizi Çekebilir:

Unknownpros VALORANT kadrosundaki Jaskier ve Pleidas ile yollarını ayırdı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor