Connect with us

Espor

Red Bull M.E.O. dördüncü sezonu ile geri dönüyor

Red Bull M.E.O. dördüncü sezon kayıtlarının başladığı duyuruldu.

Red Bull M.E.O. dördüncü sezonu ile geri dönüyor

Dünyanın en rekabetçi mobil oyun turnuvalarından biri olan Red Bull M.E.O. dördüncü sezon heyecanı Türkiye’yi sarmaya başladı. Üçüncü sezon dünya finalinin Türkiye’de gerçekleştirildiği Red Bull M.E.O.’da oyuncular PUBG Mobile ve League of Legends: Wild Rift oyunlarında kozlarını paylaşacak.

Kayıtlarının açıldığı turnuvaya katılan takımlar, her iki oyun için planlanan sekizer online eleme turunda Play-off’lara kalmak için mücadele verecek. Elemelerin ardından Wild Rift Play-Off’u 25-26 Aralık’ta, PUBG Mobile Play-Off’u ise 15 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Yapılan açıklamada belirtilene göre M.E.O.’da yeteneklerini sergilemek isteyen oyuncular redbull.com/meo adresinden bu maceraya kayıt olabiliyor.

Red Bull M.E.O. dördüncü sezonda League of Legends: Wild Rift Türkiye Şampiyonu olan takım kupalarını kaldırdıktan sonra bölge finalleri biletini kapıp, Türkiye’yi uluslararası arenada temsil edecek. PUBG Mobile’ın Play-Off turuna yükselen takımlar ise bu aşamada Türkiye’nin en iyi profesyonel PUBG Mobile takımlarıyla karşı karşıya gelip şampiyonluk için ter dökecek.


İlginizi Çekebilir:

Gen.G, LCK 2022 sezonunda mücadele edecek kadrosunu tamamladı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor