Connect with us

Espor

G2 m1xwell BBL maçı sonrası açıklamalarda bulundu!

G2 m1xwell BBL maçı sonrasında AsLanM4shadoW’u hedef alan bir Twitter paylaşımında bulundu!

G2 m1xwell BBL

Espor sahnesinin en başarılı takımlarından G2 ile ülkemizin son yıllarda oldukça popüler espor takımı BBL Esports VALORANT sahnesinde karşı karşıya geldi. EMEA 4. maçında karşı karşıya gelen 2 takımın kıyasıya rekabeti sonrasında karşılaşmadan mutlu ayrılan taraf 2-0’lık galibiyeti ile G2 oldu. Ancak karşılaşma sadece VALORANT sahnesinde yaşanmış gibi görünmüyor. Bunun sebebi ise G2 VALORANT oyuncusu m1xell ve onun BBL maçı sonrasında yaptığı Twitter paylaşımları.

Espor oyuncularının kişisel sosyal medya hesapları üzerinden zaferleri kutlamaları ya da yenilgilerini hayranları ile paylaşmaları çok da alışık olmadığımız bir durum değil. Ancak G2 m1xwell BBL maçının ardından özellikle bir oyuncuyu hedef alan paylaşımlarda bulundu. m1xwell’in paylaşımlarının odağındaki BBL oyuncusu ise AsLanM4shadoW oldu. m1xwell kişisel Twitter hesabı üzerinden şu paylaşım ile AsLanM4shadoW’u eleştirdi:

“BBL karşısında 2-0 kazandık, iyi bir oyun çıkardılar ve buna saygı duyuyorum.

AsLanM4shadoW benim ve keloqz’un kötü oyuncular olduğumuz hakkında bir Tweet atmış ve birkaç gün sonra silmişti. Twitter’da daha iyi oynuyorsun”

Tweet’in altında ve alıntılarında her iki oyuncuyu da savunan yorumlar bulunurken konunun odağı BBL oyuncusu AsLanM4shadoW konu hakkında bir açıklamada bulunmadı. Bu konuda kendisi bir açıklamada bulunursa bunu sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor