Connect with us

Espor

Galakticos VALORANT takımının yeni ismi Glovee oldu

Galakticos ekibi bünyesine Glovee’yi kattı.

Galakticos VALORANT takımının yeni ismi Glovee oldu

Red Bull Home Ground 2022 turnuvasında Galakticos bünyesinde mücadele ettiğini gördüğümüz fakat resmi olarak Papara SuperMassive Blaze VALORANT takımının oyuncularından biri olan Burak “Glovee” Yıldırım, 5 Eylül Pazartesi günü itibari ile yapılan duyurulara göre artık resmi olarak Galakticos ekibinin bir oyuncusu oldu.

5 Eylül Pazartesi günü hem Papara SuperMassive Blaze hem de Galakticos tarafından yapılan açıklamalara göre 2022 yılının Ocak ayından bu yana SuperMassive Blaze takımının formasını giyen Burak “Glovee” Yıldırım, artık Galakticos VALORANT takımı bünyesinde mücadele edecek.

Glovee: “İnişli çıkışlı güzel bir süreçti”

Papara SuperMassive Blaze tarafı transfer olan oyuncusuna “Ailemize kattığın her şey için teşekkür ederiz @gloveevlr. Galakticos ekibine transfer olan oyuncumuz Burak “Glovee” Yıldırım’a kariyerinde başarılar diliyoruz. Transfer sürecindeki olumlu yaklaşımları için @TeamGalakticos’a teşekkürlerimizi sunarız.” sözleri ile veda ederken, Galakticos Thor temalı bir paylaşım ve VALORANT takımımızın yeni oyuncusu Burak “Glovee” Yıldırım’a merhaba deyin. Mürettebatımıza Hoş Geldin!” sözleri ile hoş geldin dedi.

Yıldırım ise bu paylaşımların ardından kişisel Twitter hesabı üzerinden eski takımına “İnişli çıkışlı güzel bir süreçti, takımdaki dostlarıma başarılar dilerim. Bu uzun süreçte yönetim ve takımdaki herkese teşekkürler. never forget” sözleri ile veda edip, arkadaşlarını etiketledi.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Champions İstanbul final aşaması için ek biletler satışa çıkıyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor