Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Astralis yeni kadın CS:GO kadrosunu tanıttı

Astralis’in yeni duyurduğu kadın CS:GO kadrosunda Türk asıllı bir oyuncu da yer alıyor!

Astralis yeni kadın CS:GO kadrosunu tanıttı

Danimarka merkezli elektronik spor takımı Astralis, 7 Eylül Çarşamba gününün sabah saatlerinde Counter Strike: Global Offensive alanındaki yeni adımını duyurdu. Takımın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar ile birlikte yeni kadın CS:GO takımı tanıtıldı.

Bir Avrupa karması olan yeni kadroda, İspanyol, Bulgar, Fransız ve Macar oyuncular ile birlikte bir de Türk/Alman asıllı bir oyuncu olan Selin “spike” Alak da yer alıyor.

Takım tarafından yayınlanan açıklamada belirtilene göre takımın sözcülüğünü 26 yaşındaki Norveçli oyuncu Aurora “Aurora” Lyngdal üstlenirken, kezziwow destek ve oyun içi liderlik görevini, RacheLL Entry Fragger görevini, spike Lurker görevini ve Joanana AWP’er görevini üstlenirken, takıma 33 yaşındaki Rafael ”FeldmaN” Rodriquez koçluk edecek.

“Kadın Counter Strike takımı fikriyle uzun süredir çalışıyoruz”

Takımın yeni kadın CS:GO kadrosunun duyurulduğu açıklamada Astralis’in CEO’su Anders Hørsholt, “Counter-Strike’ta bir kadın takımı fikriyle uzun süredir çalışıyoruz ve mümkün olan en iyi uluslararası kadın liginin oluşturulmasını desteklemek için en başından beri ESL ile diyalog halindeyiz.” diye konuştu.

Konuşmasının devamında yeni kadroları ile daha da ileriye gitmek istediklerini belirten Hørsholt, “Değerlerimiz, elimizden gelenin en iyisini yapmak ve her zaman gelişmek, aynı zamanda geleneksel ayrımlardan bağımsız olarak her seviyede oyun oynamayı benimsemek üzerine kuruludur.” dedi.

Astralis kadın CS:GO kadrosu

ESL Impact etkinliğinde mücadele edeceği açıklanan kadro şu şekilde:

  • Aurora “Aurora” Lyngdal
  • Kászandrá ”kezziwow” Héjja
  • Rachel ”RacheLL” Kujawa
  • Selin “spike” Alak
  • Yoana ”Joanana” Vlaykova
  • Rafael ”FeldmaN” Rodriquez (Koç)

İlginizi Çekebilir:

Sangal, kadın VALORANT takımının tüm operasyonlarını durdurdu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive