Connect with us

Espor

Girls House, Gizem Harmankaya’nın ailesi için bağış kampanyası başlattı

Toplanan tüm bağışın ailesine gönderileceği açıklandı.

VALORANT oyuncusu Gizem Harmankaya'dan acı haber

Espor sektöründe kadınlara dair en güzel örneklerinden biri olan espor organizatorü Girls House, Gizem Harmankaya’nın ailesi için bağış kampanyası başlattı. Girl House kurucusu ve aynı zamanda yayıncı olan Ash, sosyal medya hesabı üzerinden başlattığı bağış kampanyasını duyurdu.

Yayınlanan duyuruda, ”Gizem Harmankaya’nın ailesine yardım etmek için para toplamak istiyoruz. Kendisi Türkiye ve Suriye’yi vuran depremde vefat etti.’‘ diyerek bağış yapmak isteyenleri PayPal sitesine yönlendirdi.

Girls House hedeflenen miktarın yarısını topladı

Paypal bağış sayfasına göre, hedeflenen 1000 Euro’nun yarısı toplandı. Organizatör, Paypal açıklamasında, 40 saat enkaz altında kalan ve maalesef kurtulamayan VALORANT topluluğunun bir üyesi Gizem Harmankaya’yı kaybettikleri için çok üzgün olduklarını paylaştı.

Girls House, Gizem’in erkek arkadaşı ile iletişim halinde olduğunu da eklerken, “Acılarını dindirmek için yapabileceğimiz bir şey yok ama toplum olarak yardım etmek için bir araya gelmeye çalışabiliriz” diyerek takipçilerini bağış yapmaya davet etti. Ash, Twitter hesabından yayınları ile bağış toplamaya devam edeceğini de paylaştı.

https://twitter.com/FollowAsh_/status/1626734638189232128


İlginizi Çekebilir: VALORANT Sistem Gereksinimleri 2023: VALORANT Kaç GB?

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor