Connect with us

Espor

Guild Esports yeni prodüksiyon hizmetini duyurdu

David Beckham’ın kurduğu espor organizasyonu yeni bir hizmet başlattı.

David Beckham’ın kurduğu Guild Esports, Guild Studios adında yeni bir prodüksiyon hizmeti başlattığını duyurdu. Yeni hizmetin amacı, markalar, ajanslar ve medya sahipleri gibi çeşitli espor sahiplerine kreatif, prodüksiyon ve pazarlama hizmetleri sunmak olacak. Guild’in mevcut ortaklarından biri olan Samsung, Londra merkezli kuruluşa göre altı rakamlı gelir sağlayacak bir anlaşmanın parçası olarak Guild Studios aracılığıyla hizmet satın almaya karar verdi.

Guild Studios için anlaşmalar imzalandı

Bu ayın başlarında Guild Studios, Samsung Galaxy S23’ün lansmanını desteklemek için yetenek odaklı etkileyici bir etkinlik ve Galaxy S23’ün oyun yeteneklerini sergilemek için bir “Roll-up Mobile Esports” etkinliği oluşturmak için Samsung ile birlikte çalışmıştı.

Aynı zamanda Guild Esport, Razer ile hâlâ ortak olduklarını da duyurdu. Guild’in kurucusu eski futbolcu David Beckham, ilk olarak 5 yıl için 15.25 milyon değerinde garanti bir ödeme ve tüm ürün ve sponsorluk gelirlerinin %15’ini karşılayacağına dair bir anlaşma yapmıştı.

Guild Esports’un CEO’su Jasmine Skee, Guild Studios’un lansmanı hakkında şu yorumda bulundu: “Yeni gelir akışları oluşturmak ve yatırımcılar için değer yaratmak şirketin 2023’teki ana hedefleri arasında yer alıyor. Guild Studios, espor alanındaki geniş iç deneyimimizi marka sahipleri ve sponsorlarını inovatif kampanyalarla, markalı içeriklerle ve reklamlarla destekleyerek, bağlılıklarını artırmak isteyen çeşitli şirketlere yönelik olarak kullanmamızı sağlıyor.”

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor