Connect with us

Espor

Hamza Sönmez, Sangal Esports taraftarlarına seslendi

.@hmzsnmz_ takımın mayıs ayı durumu hakkında konuştu.

Hamza Sönmez, Sangal Esports taraftarlarına seslendi

Sangal Esports’un Kurucu Ortağı Hamza Sönmez, 3 Mayıs Pazartesi günü Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Sangal taraftarlarına seslendi. Sönmez, gelecek turnuvalar hakkında konuştu.

Yaptığı paylaşımda mayıs ayına girmemiz ile birlikte takımlarının yoğun bir maç temposuna giriş yaptığını belirten isim, CS:GO takımlarının henüz duyurmadıkları  2 Avrupa turnuvasından daha davet aldıklarını açıkladı.

Açıklamanın devamında “Maçlarımızı takip eden; bizimle sevinen, bizimle üzülen her bir taraftarımızın duygularını en içten bir şekilde paylaştığımızdan şüpheniz olmasın. Yönetim olarak biz kendi süreçlerimize inanıyor ve bunların sonuçlara yansıyacağı günün de uzak olmadığını biliyoruz.” sözleri kullanılırken, desteğe her zamankinden daha çok ihtiyaçları olduğunu ifade etti.

Hamza Sönmez ayrıca turnuvalara ek olarak, işbirlikleri ve takımın ürünlerinin satışa sunulacağı mağaza konularına da değindi. Paylaşılan bilgilere göre yakın zamanda hem mağaza hem de yeni işbirlikleri hakkında haberleri paylaşılacak.


İlginizi Çekebilir:

Netflix, League of Legends Arcane dizisinin ilk fragmanını yayınladı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor