Connect with us

LoL

Hanwha Life Esports, MadLife ile yayıncılık anlaşması imzaladı!

MadLife bundan sonra kariyerine tam zamanlı yayıncı olarak devam edecek!

madlife

Hanwha Life Esports efsane destek oyuncusu MadLife ile yayıncılık sözleşmesi imzaladığını duyurdu!

MadLife, League of Legends topluluğu tarafından en çok tanınan isimlerden birisi. En iyi zamanlarında gerek profesyonel gerek amatör tüm destek oyuncularına ilham olan isimlerden biriydi. Thresh ve Blitzcrank gibi rakibi kendine çekme yeteneği olan şampiyonlar ile rakiplerini her zaman korkutmayı başarmıştı. 2018 yılında da profesyonel kariyerine son vermiş ve LCK‘de sunucu olarak çalışmıştı. 2020 senesinde de Riot Games bünyesinden yayıncı olmak için ayrıldı.

MadLife, profesyonel kariyerine 2.sezonda MiG Frost takımı ile başladı. CloudTemplar ve Rapidstar gibi efsane oyuncularla birlikte oynadı ve bu dönemde kendi performansı ile de adını efsanelerin arasına yazdırmayı başardı. MiG Frost’ta oynadığı dönemde çok da başarılı olmasa da asıl parlamasını Azubu‘da yaşadı.

Oynadığı CJ Entus, LCK’de lig düştükten sonra efsane destek yönünü Kuzey Amerika‘ya çevirdi. Kuzey Amerika Yükselme Ligi takımlarından Gold Coin United‘a katılan oyuncu, iki başarısız lige çıkış denemesinin ardından MadLife Kore’ye geri dönmeyi tercih etti.

2018 yılında aradığı gibi bir takım bulamamasının ardından efsane destek oyuncusu emekliliğini açıkladı. Bundan sonra başarılı oyuncuyu yayınlardan takip edebileceğiz!

IG Rookie: “Yaşlı oyuncu statüsüne düşmemek için çok fazla çalışıyorum.”

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL