Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

HellRaisers ESL Pro League Season 8 Europe kapsamında ilk maçına çıkıyor

HellRaisers ESL Pro Ligi’ndeki ilk maçına bugün çıkacak.

Ukrayna temsilcisi HellRaisers, ESL Pro League Season 8 Europe kapsamındaki ilk maçına bugün Alman devi BIG takımına karşı çıkacak. Maç canlı yayımlanacak.

Temsilcimiz woxic ile beraber en son FACEIT Major 2018‘de mücadele eden HellRaisers, beklenenden daha üstün performans sergiledi ve Legends and Champions sahnesine kadar yükselmeyi başarmıştı. Özellikle woxic ve ISSAA‘nın güzel performansı turnuvaya damga vururken, takım oyunu olarak da ilerleme kaydettikleri gözlemlenmişti.

Şimdi ise woxic’in vize problemi nedeniyle bir önceki sezon finale katılmaya hak kazanmalarına rağmen gidemedikleri ESL Pro Lig Sezon 8’de ilk maçlarına çıkacaklar. Alman devi BIG takımına karşı 2 maç oynayacak olan HellRaisers, geçen sezon katılamadıkları finallere bu sene katılabilmek için mutlak galibiyet arayacak.

HellRaisers, woxic’in vize sorunu nedeniyle finallerde yok!

Bugün ilk maç saat 18:00‘da cache haritasında oynanacak. En son iki takım arasında 2017 tarihinde cache haritası oynanmış ve maçı 16-7 HellRaisers kazanmıştı.

Bugün 2. maç ise saat 19:05‘de temsilcimiz woxic’in favori haritası dust2’de oynanacak. Ayrıca bu maç iki takım arasında dust2 harita havuzuna geri döndüğünden beri oynanan ilk maç olacak. woxic’in daha önce dust2 haritasında gösterdiği güzel performans da göz önünde bulundurulunca, göstereceği performans şimdiden merak konusu oldu.

HellRaisers ESL Pro League Season 8 Europe mücadelesi

  • Maç: HellRaisers vs. BIG (Online)
  • Saat: 18:00 – 19:05
  • Harita: de_cache – de_dust2

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive