Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

HellRaisers Kadrosunda Bir Türk

HLTV.org

Ülkemizin önde gelen başarılı CS:GO oyuncularından Özgür “w0xic” Eker’in yeni takımı HellRaisers oldu.

Global arenada birçok başarıya sahip köklü kulüplerden biri olan HellRaisers, Özgür’ü deneme sürecine aldığını açıkladı. w0xic’in yanında ISSAA’yı da takımda görmek isteyen ekip, eski oyuncuları Vladyslav “bondik” Nechyporchuk’u da transfer listesine koyduklarını duyurdular.

Martin “STYKO” Styk’ın bu ayın başında mousesports’a transfer olmasıyla kadroda önemli açıklar veren ekip, aranan kanı w0xic ve ISSAA ile tamamlamak istiyor. Şimdilik deneme sürecinde olan oyuncular, beklenilen etkiyi ve performansı gösterebilirse yurt dışında toplanacaklar. 18 yaşındaki w0xic ve ISSAA, Gux & Friends takımındayken global arenada büyük bir etki yaratmış ve büyük takımların dikkatini çekmişlerdi.

Son olarak Dark Passage takımı ile WESG gibi uluslararası bir turnuvada derece elde eden oyuncunun yeni adresi HellRaisers olacak. Ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmesini temenni ettiğimiz w0xic, bakalım nasıl bir performans gösterecek…

HellRaisers güncel kadrosu:

Ukraine Kirill “ANGE1” Karasiow
Slovakia Patrik “Zero” Žúdel
Hungary Bence “DeadFox” Böröcz
Turkey Özgür “woxic” Eker (deneme)
Jordan Issa “ISSAA” Murad (deneme)

Ukraine Ivan “Johnta” Shevcov (koç)

Ukraine Vladyslav “bondik” Nechyporchuk (transfer listesinde)

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive