Connect with us

LoL

HiRit, önümüzdeki sezon 1907 Fenerbahçe’de oynamayacağını açıkladı!

Yetenekli üst koridoru önümüzdeki sezon 1907 Fenerbahçe’de göremeyeceğiz!

fb hirit

1907 Fenerbahçe Espor‘un yetenekli üst koridoru HiRit, Twitter‘dan yaptığı duyuru ile 2020 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi‘nde takımıyla devam etmeyeceğini açıkladı!

2019‘da üst koridor Untara‘yı kaybettiklerinden beri takımın üst koridorunu kime emanet edeceği merak konusuydu. Yapılan bir çok tahmin sonrasında takıma dahil edilen Koreli üst koridor HiRit, fanların beklentilerini fazlaca karşılamaya yetmişti.

2020 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’ne beklediği kadar hızlı giremeyen FB yine de çoğu takımdan iyi performans sergiliyordu. Takımın ormancısı Mojito sürekli üst koridor odaklı oyun oynuyor, HiRit’in bireysel yetenekleri ve Blue‘nun oyun bilgisi sayesinde oyunların yine büyük bir kısmını kazanıyorlardı.

Ligin ikinci yarısında Royal Youth‘un oyuncularını kaybetmesi en çok FB’ye yaramıştı. RYL’den Holyphoenix ve koç Enatron‘u, Galatasaray’dan da  destek Farfetch‘i kadrosuna dahil eden FB, bu transferlerden sonra durdurulamaz bir güç haline gelmişti.

Her koridordan baskıyı elden bırakmayan bu kadroda HiRit de çok önemli parçalardan biriydi.

“Bana kupayı kazanma fırsatı veren FB ile olan kontratım bitmek üzere. Kontratımı yenileyemediğim için daha fazla bir şey söyleyemem fakat tekrarlayamadığım için üzgünüm. Henüz hangi takıma gideceğimi söyleyemem fakat destekleriniz ve her şey için teşekkür ederim.”

2020 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi şampiyonu 1907 Fenerbahçe’nin gelecek sezon üst koridoru kime emanet edeceği henüz belli değil.

VFŞL transfer haberleri için sitemizi takip etmeye devam edin!

Royal Youth’un VFŞL’ye katılımı ile ilgili bilgilendirme

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL