Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

HLTV.org, Space Soldiers’ın 2018’deki en iyi anlarını video haline getirdi

SKY-HIGH: Space Soldiers’ın 2018’deki en iyi anları!

CS: GO’nun en ünlü sitesi HLTV.org, temsilcimiz Space Soldiers’a özel bir video yayımladı. Temsilcimizin 2018 yılındaki en iyi anlarını içeren video sosyal medyada büyük yankı yaptı. Videonun altı ise Türk ve yabancı CS: GO topluluğunun atışmaları ile doldu.

Video HLTV.org’un moviemaker’larından Anton “Molen” Koev tarafından yapıldı. Ayrıca videoyla beraber Space Soldiers hakkında bazı bilgiler de paylaşıldı. İşte tüm detaylar:

Bu yıl 2018’in başından bu yana en üst sıralarda yer alan Space Soldiers için oldukça iyi başladı. Engin “MAJ3R” Küpeli’nin takımı adeta online canavarıydı. Space Soldiers, ESL Pro Lig S7 Finalleri’ne katılmaya hak kazanan ilk takımdı. Ayrıca takım bir çok offline turnuvaya katılmaya hak kazandı.

Mart ayı XANTARES‘in ayı idi. Özellikle WESG turnuvasında çok iyi performans sergiledi ve neredeyse takımına büyük ödülü kazandırıyordu. Aynı zamanda bu şampiyonlukla beraber Space Soldiers, listede çok daha üst sıralara yerleşebilirdi.

Space Soldiers kadrosunda mecburi değişikliğe gitti!

Ancak daha sonra oynadığı turnuvalarda istediği başarıyı gösteremeyn Space Soldiers, şansını şimdi ESL Pro Lig S7 Finalleri’nde deniyor. Dünya devleriyle aynı sahnede mücadele edecek olan temsilcimiz, en iyi takım olmak için savaşacak. Temsilcimiz turnuvada bir de oyuncu değişikliğine gitti. Vize sorunu nedeniyle Amerika’ya gidemeyen Calyx yerine turnuvaya DESPE turnuvaya katılacak.

Space Soldiers’ın bu harika performansını anlatmak ve bir araya getirmek için Anton “Molen” Koev bir video hazırladı ve SKY-HIGH ismi ile yayımladı.

HLTV.org’un muhteşem videosu

 

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive