Connect with us

VALORANT

Icebox haritasında bulunan ipucu yeni bir ajanı işaret ediyor olabilir

Karda ilerleyen gizemli ayak izleri kime ait?

icebox haritasında bulunan

VALORANT’ın 1.14 güncellemesi sonrasında Icebox haritasında bulunan bazı ipuçları oyuncuları yeni ajan konusunda heyecanlandırdı.

Bir grup oyuncu sıradan bir maç için oyuna girdiklerinde hiç beklemedikleri bir sürpriz ile karşı karşıya kaldılar. Icebox haritasındaki maçlarına Savunucular kanadında başlayan oyuncular hemen önlerinde görünmez bir kişi tarafından bırakılan siyah ve yapışkan görünümlü ayak izlerine rastladılar.


Oyuncuların önlerinden geçip bir süre sonra ortadan kaybolan bu gizemli ayak izleri çoğu kişinin teorilerine göre VALORANT’ın sıradaki ajanı için bir ipucu niteliği taşıyor. Oyuncular daha önce sızdırılan bilgilere de dayanarak bu ajanın Jlatte yada Jhons Latte kod adlı bir ajan olabileceğini düşünüyorlar. Veri madencileri ise oyun dosyaları arasında footsteps_spikes_foe ve jlatte_Decoy_Footstep isimli dosyalar bulmuş vaziyette.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: Sıradaki VALORANT ajanından ilk görseller paylaşıldı! – E-Spor Gündemi

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT