Connect with us

VALORANT

Kartopu Çatışması modu VALORANT’a ekleniyor

VALORANT’ta kartopu savaşı zamanı!

Kartopu Çatışması

Oyunculara eğlenceli anlar yaşatmayı vadeden yeni oyun modu Kartopu Çatışması 1.14 yaması ile birlikte oyunculara tanıtıldı.

Oyunculara keyifli bir oyun deneyimi yaşatacak olan sınırlı süreli oyun modu 15 Aralık tarihinde oyuna eklenecek ve 29 Aralık tarihine kadar oynanabilir olacak. Bu oyun modunda 5 kişiden oluşan iki takım 50 öldürmeye ilk ulaşan ekip olmak için mücadele edecekler. Mücadele esnasında ölen oyuncular hızlıca dirilip mücadeleye kaldıkları yerden dahil olabilecekler.

Kartopu Çatışması

Eğlenceli oyun modu için Killjoy ve Brimstone‘un sahip oldukları molotoflar da özel olarak değiştirilmiş durumda. Oyuncular ayrıca haritanın farklı yerlerinde rastgele bir biçimde ortaya çıkacak olan güçlendirmeleri de kullanarak rakipleri üzerinde avantaj elde etme şansına sahip olacaklar. Her oyuncu aynı anda yalnızca bir güçlendirmeye sahip olabilecek ve oyuncu öldüğü taktirde güçlendirmesi de düşecek.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT