Connect with us

VALORANT

Icebox haritasındaki Omen hataları için düzeltmeler yapıldı

Düzeltmeler çok yakında oyuna eklenecek.

Icebox haritasındaki Omen

Oyuna yeni eklenen Icebox haritasındaki Omen yeteneklerinin kullanılması ile ortaya çıkan hatalar geliştiriciler tarafından düzeltildi.

VALORANT‘ın en popüler ajanlarından olan Omen’in ışınlanma yetenekleri haritaların bazı noktalarında can sıkıcı hatalara neden olabiliyor. Oyunun en yeni haritası olan Icebox’ta da ortaya çıkan bu hatalar sonucunda Omen yeteneklerini kullanarak B kısmında yer alan mutfak bölümünün altına ışınlanarak neredeyse tüm haritayı görebiliyor ve düşmanlarına hasar verebiliyordu. Üstelik Omen bu noktada yine yeteneklerini kullanarak dilediği zaman sorunsuz bir biçimde haritaya da geri dönebiliyordu.


Geliştirici ekip tarafından bu can sıkıcı aksaklığı gidermek amacıyla bir takım düzeltmeler yapıldı. Pasifik saati ile 16:00’da tüm bölgeler için yayınlanacak olan düzeltme ülkemiz saatine göre 23 Ekim saat 02:00‘da yayında olacak.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: Icebox haritası üzerinde yeni bir avantajlı nokta keşfedildi

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT