Connect with us

VALORANT

Skye ve Icebox’ın espor arenasına gireceği tarihler açıklandı

Yeni ajanların ve haritaların espora girme süresi belli oldu

VALORANT Icebox

VALORANT ekibi, yeni ajan ve harita olan Skye ve Icebox’ın espor arenasına gireceği tarihleri açıkladı. Yeni ajan, First Strike elemelerine yetişiyor.

Oyuna eklenen yeni ajanlar ve haritalar, VALORANT’a girişlerini yapmalarının ardından bir süre boyunca rekabet modunda kullanıma açık olmuyor. Bir süre derecesiz oyunlarda denenmelerinin ardından rekabet moduna eklenen içeriklerde böylece oyunun rekabetçi bütünlüğünü tehdit eden bir hata kalma olasılığı en aza indiriliyor. Yeni ajanın ve haritanın VALORANT’ın espor sahnesine girmesi içinse hâliyle biraz daha fazla süre gerekiyor. 3. Kısımla birlikte oyuna eklenen yeni harita Icebox’ın ve 27 Ekim’de oyuna eklenecek olan yeni gözcü Skye’ın ne zaman VALORANT esporuna adımlarını atacağı açıklandı. Skye ve Icebox’ın espor arenasına gireceği tarihler 9 ve 24 Kasım olarak belirlendi.

Skye ve Icebox’ın espor arenasına gireceği tarihler

  • Riot’un resmi turnuvası First Strike’ın elemelerine yetişecek olan Skye, 9 Kasım’da espor maçlarında kullanılabilecek.
  • Oyunun yeni haritası Icebox’ı ise 24 Kasım’da espor maçlarına ev sahipliği yaparken izleyebileceğiz.

“Yeni ajanlar ve haritaların ne zaman espora (First Strike) gibi hazır olacağı hakkında bazı sorular duyduk. Takımlar ve oyuncularla konuştuk: yeni ajanlar rekabetçiye uygun olmalarının iki hafta ardından, yeni haritalar ise rekabetçiden dört hafta sonra kullanılabilir olacak. Bu da ortaya çıkabilecek büyük sorunları engellemiş oluyor, yeni ajanımız Skye 9 Kasım’da başlayan First Strike elemelerinde kullanılabilir olacak ve Icebox da resmi turnuva rotasyonuna 24 Kasım’da eklenecek.”

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT