Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

IEM Katowice 2022 çeyrek final karşılaşmaları başladı

IEM Katowice 2022’de yarı finallere çıkan ilk takım belli oldu.

IEM Katowice 2022 çeyrek final karşılaşmaları başladı

24 takımın 2022 yılının en büyük Counter Strike: Global Offensive etkinliklerinden biri için mücadele ettiği IEM Katowice 2022 etkinliğinde final zamanı geldi çattı. 25 Şubat günü başlayan çeyrek finaller ile şampiyonluk yarışı daha da alevlendi.

Grup aşamasında sergiledikleri mücadelenin ardından çeyrek finallerde Virtus.pro ile G2 ve Gambit ile FaZe Clan ekipleri karşı karşıya geliyor. Çeyrek finallerin ilk karşılaşması saat 17:30’da Virtus.pro – G2 arasında başladı.

Üç maçlık seri üzerinden oynanan ilk çeyrek final karşılaşmasında ilk harita olarak Mirage seçildi. Rekabetin üst düzey olduğu karşılaşmada tarafların 15-15’lik beraberlik skorunu yakalaması üzerine uzatmalara gidildi. Uzatmalarda rakibinden 3 skor daha fazla kazanabilen G2 ekibi, 25-22’lik bir skor ile seride öne geçen taraf oldu.

Serinin ikinci karşılaşması Virtus.pro tarafından seçilen Ancient haritasında oynandı. Kendi seçtiği haritada beklediği performansı sergileyemeyen VP ekibi, rakibi karşısında sadece 5 round kazanarak 16-5 mağlup oldu.

Seriyi 2-0 kazanan G2 ekibi ise yarı finallerde Ukraynalı Natus Vincere ekibi ile karşı karşıya gelmeye hak kazandı.

IEM Katowice 2022 çeyrek finallerinde ikinci karşılaşma: Gambit – FaZe

Günün ikinci ve son karşılaşması ise saat 21:00’da başlayacak ve Gambit ile FaZe Clan ekipleri arasında gerçekleştirilecek. İki takım arasından kazanan taraf, yarı finallerde Heroic’in rakibi olacak.


İlginizi Çekebilir:

Yasin ”xfl0ud” Koç geçirdiği ameliyat hakkında konuştu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive